Gayrimenkul Yatırımcıları İspanya’ya Kaydı

1165
0
PAYLAŞ

Yatırım yapmak her zaman olumlu bir sonuç vermemektedir, bunun için öncelikle yatırım bütçenizi ve hedeflerinizi belirleyerek nokta atışı yapmanız gerekmektedir.

İyi bir araştırma ile kısa vadede ve uzun vadede nereye yatırım yapmanızın sizin için yarar sağlayacağını bulabilir ve adımlarınızı daha emin atabilirsiniz.

Dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi şu sıralar ülkemizde de yurtdışındaki gayrimenkullere yatırım yapmak revaçta.

Peki 1 Milyon dolar bütçe ayırdığınız taktirde İspanyada ne gibi bir yatırım gerçekleştirebilirsiniz ?

Bir turizm cenneti olarak İspanya aynı zamanda iklimi ile de alışkın olduğumuz bir konumda bulunuyor.

Özellikle son dönemde Türklerin en çok tercih ettikleri İspanyanın incisi konumundaki Barcelona, yatırım için adeta biçilmiş bir kaftan.

Katalan başkenti olan Barcelona’nın iklimi de yine akdeniz kıyısında bulunmasından dolayı bize yeterince alışık olduğumuz bir hava veriyor.

Akdeniz kıyısında yer almasının yanı sıra rahat ve lüks bir yaşam konusunda da ihtiyaçları yeterince karşılayan Barcelona‘da rahatlıkla 500 Bin dolara iki artı bir daire satın alabilir ve bu daireden yıllık yaklaşık 20 bin dolar kira geliri elde edebilirsiniz.

Tatil beldelerinde ise bu fiyatın biraz üzerinde bir yazlık satın alıp yatırımlarınızı bu yönde de değerlendirebilirsiniz.

İspanya’da oturma ve çalışma hakkı kazanın

Yapmış olduğunuz yatırım ile sadece ev sahibi olmayıp ayıca oturma-çalışma ve eğitim hakkı da elde etmiş olursunuz.

İspanya’da Golden Vize olarak geçen bu program ile 5 senede bir yenilenen özel hakkınız siz ve ailenize aynı zamanda Schengen ülkelerinde serbest dolayım hakkı da sağlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here