PAYLAŞ
Costa Del Sol’a Yatırım Yapmak İçin 5 Sebep

Gayrimenkul fiyatlarının, satış işlemlerinin, hem yerel hem de dış talebin artmasıyla birlikte, İspanya‘nın Malaga ilinde bulunan Costa Del Sol‘da bir mülk satın almak için daha iyi zaman olamaz. Bölge, gelişen emlak piyasasına ve Costa del Sol’da bir mülke yatırım yapmak için uygun yerlerden birisi.

Emlak Piyasasının Güçlü Yükselişi

İspanyol emlak piyasasının güçlü bir şekilde iyileşmesi, yatırımcıların mülk uzmanlarına ve İspanyol kredi kuruluşlarına olan güvenini önemli ölçüde artırmasına ve pazar koşullarının iyileşmesine neden olmuş durumda.

Yabancı yatırımcılara kolaylık olsun ve bölgeyi gezerek fikir edinsinler diye sürekli düzenlenen tanıtım turları sayesinde turistik bölge hakkında bilgiler toplayan yatırımcılar son dönemde yatırımlarını Costa Del Sol‘dan yana tercih etmeye başladılar.

Yabancı Yatırımcı Oranı %15.6 Oranında Arttı

Özellikle İngilizler, ruslar, araplar ve çin pazarından alıcıların tercih ettiği Costa Del Sol, uluslararası alanda dikkat çeken dış taleplerle gündeme gelmiş durumda. Bölgeye olan talep tüm ülke genelinde %15.6 oranında bir yükselişe neden oldu ve popüler sahil bölgesinin cazibesini daha da arttırdı.

 Costa del Sol, Andalucia, Spain

İspanya’da gayrimenkul satın almak, yabancı yatırımcı olmak ve Golden Visa avantajlarından yararlanmak için hemen tıklayın. 7/24 Canlı destekle görüşüp, ihtiyacınız olan tüm cevapları alın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here