Cityscape Global Dubai Bugün Başladı

557
0
PAYLAŞ
Nova Group Holding Ceo’su Müjdat Güler‘in de katilimci olarak bulunduğu Emlak Fuarcılığının önemli markası Cityscape fuarının Dubai’deki 15. buluşmasından önemli detaylara değindi;

Müjdat Güler‘in bu yılki fuara sair sözleri şu şekilde; ” Dubai 15.’sini düzenlediği fuar ile tüm gayrimenkul sektörüne, artık büyük bir oyuncu olduğunu göstermiş oldu. Dünyanın her noktasına gayrimenkul satarak ve yatırımlar yaparak giderek globalleşmeye başlayan Dubai Emlak Sektörüne en büyük ilgiyi de Çinliler gösteriyor. Çine ihracat yapmak isteyenlerin yolunun Dubai’den geçeceğinin farkında oldukları için sizi havaalanından karşılamaya başlıyorlar.” 

Sözlerine yeni oyuncular hakkındaki izlenimleriyle devam eden sektörün kıdemli uzmanlarından Güler, ” Akıllı bina konseptlerinde önde gelen oyunculardan olmak isteyen Dubai’liler bu konuda da oldukça iddalılar. Geleceğin şehirlerini, geleceğin evlerini bu fuarda bir kez daha ön plana çıkarttılar. Kısa vadede yatırımın geri döneceğine inanan yeni ülkeler ve yeni yabancı yatırımcılar da fuarın gözde katılımcılarından. Bu ülkeler hem yeni yatırım imkanları sunuyorlar hem de aynı zamanda Dubai’ye yatırım yapmaya devam ediyorlar. Ülke olarak, fuarda biz de varız. Çok katılımcımız olmasa da kaliteli işlerle sektörde pazar payımızın olduğunu ve önde gelen ülkelerden olduğumuzu oldukça belli etmiş durumdayız” dedi.

 

Cityscape Global 2017

86 ülkeden 272 gayrimenkul firmasının katıldığı  Cityscape Global‘e Türkiye’den de 13 firma ve  Emlak Konut katıldı.

Dubai World Trade Center’da, 42.000 metrekarelik (yaklaşık 70 futbol sahası büyüklükte) devasa bir alanda düzenlenen Cityscape Global’e 30 bin üstünde katılımcı bekleniyor. Cityscape Global’in ana sponsorlarından ikisi de bu yıl Türkiye’den. Bu önemli uluslararası buluşmada Maryapı, Silver Sponsor, Vitra ise Platinum Awards Sponsor oldular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here